2023. március 27. hétfő

10. Egyházközségi Bál Sopronhorpácson

2018. november 3-án tartottuk Sopronhorpácson a jubileumi, 10. Egyházközségi bált. Évek óta szép hagyomány, hogy Mindenszentek utáni szombaton összejövünk Molnár Tamás vendéglőjében és együtt ünnepelünk, táncolunk, jól érezzük magunkat.

Szép szokás, hogy minden alkalommal "meglepetés műsorral" örvendeztetjük meg kedves vendégeinket. Az idén sem volt ez másképp. Mivel jubileumi bált tartottunk, úgy gondoltuk, hogy most nem csak egy fellépővel lepjük meg a résztvevőket. A jelenlévő vendégek köszöntése után a zsirai Szociális Otthon néhány lakója kápráztatott el bennünket egy vidám hangulatú roma tánccal, majd a finom vacsora elfogyasztása után a Kovács Gábor és családjának felajánlásával készült ünnepi tortával kínáltuk meg a résztvevőket, ezután pedig az egyházasfalui fiatalasszonyok látogattak meg bennünket és mutattak be egy vidám, hangulatos műsort a jelenlévő több mint 100 embernek. Ezt követően pedig, mint "Bajnok csapat" tértek vissza hozzánk és egy újabb fergeteges hangulatot adó zenével és tánccal szórakoztatták a bálozókat. A műsorok után sor került a rengeteg felajánlott tombolatárgy kisorsolására. Az éjszaka folyamán bőven akadt nassolni való is a falu lakossága által felajánlott szebbnél - szebb és ízletes sütemények formájában. A jó hangulatról, kitűnő zenészeink, a Zenezoli Music Produkció gondoskodott. Rendezvényünk nagyon jó hangulatban zajlott le, hajnalig tartott és eredményesen zárult. A báli bevételt templomunk harmadik üvegablakának kivitelezésére fogjuk fordítani.

Talabér Jenőné

 

Úton, út félen történnek érdekes, izgalmas, szokatlan események! Ha ilyet lát, tapasztal, és úgy gondolja,
hogy ezt megosztaná másokkal is küldjön e-mailt, fotót az mailre.