Edy

Büki sakkozók Lukácsházán játszottak

2017. február 25. | Szerző: yde
Témakör: Sport | Település: Bük

Több évtizedes hagyománynak megfelelően idén is megrendezték Lukácsházán a sakkverseny megyei döntőjét.

8 csapat nevezett a versenyre. Nyert Vasszentmihály18,5 ponttal, második Táplánszentkereszt 18 ponttal, harmadik Vép 17 ponttal. Bük város csapata a hatodik helyen végzett.

Megosztás:
Úton, út félen történnek érdekes, izgalmas, szokatlan események! Ha ilyet lát, tapasztal, és úgy gondolja,
hogy ezt megosztaná másokkal is küldjön e-mailt, fotót az mailre.
Kapcsolódó képek
2017. április 26. szerda • Ervin
Olvasnivaló a témában
Sportos hétköznapokCsaknem négy év szünet után nyílt ismét lehetőség önvédelmi oktatásban részt venni Sopronhorpácson, a Dr. Sedlmayr Kurt Művelődési Házban.
Egyre több fiatal sakkozik – Jubileumi versenyre készül a Büki TK Bük – Nagy hagyományú kupák és utánpótlás nevelés: mozgalmas volt a Büki TK Sakk Szakosztály tavalyi éve. Idén is megrendezik a versenyeket és folynak a megyei csapatbajnokság küzdelmei.
Mozgalmas nyári szünet és eredményes szezonkezdés  a Büki TK Kézilabda szakosztályábanAz előző 2015-2016 évi NBII női kézilabda bajnokság dobogós helyezését követően rövid, megérdemelt nyári szünetre mentek a büki kézilabdás lányok.