A Gyógy - Bor Napok legrészletesebb programja

2017. július 18.
Témakör: Programajánló | Település: Bük
A Gyógy - Bor Napok legrészletesebb programja

19.
13.30 Ungaresca Táncegyüttes - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
14.15 Bognár Szilvi gyermekműsora - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
15.00 A Kutya Vacsorája - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
16.00 Hunyadi Mátyás Fekete Sereg Hagyományőrző Csoport - Történelmi Udvar
16.30 Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata - történeti játszóház - Gyermek Színpad
17.00 Inci-Finci gyermekfoglalkoztató - Gyermek Színpad
18.00 Gabalyda Bábszínház: Csodakút, avagy az élet vize - Gyermek Színpad
18.30 Ünnepélyes megnyitó - Bük Színpad
19.00 Gasztro-Show - Gerdesits „Faszi" Ferenc és Vasti (A Kutya Vacsorája) - Gasztro Színpad
19.00 Ferenczi György és a Rackajam - Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)
20.00 Wellhello - Bor Színpad
20.30 Ruben'sLatino - Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)
21.30 A Kutya Vacsorája - Bük Színpad
22.15 Solid Jazz Band - Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)
23.15 Anima Sound System és Bognár Szilvi - Bor Színpad

20.
13.30 Paprika Jancsi bábszínháza - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
14.15 Vagabond Trió és Szita Gábor - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
15.00 Koprive Tamburazenekar - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
15.45 Baranyai Ákos-Bujtás Ervin - Utcazenék - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
16.00 Hunyadi Mátyás Fekete Sereg Hagyományőrző Csoport - Történelmi Udvar
16.30 Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata - történeti játszóház - Gyermek Színpad
17.00 Kuttyomfitty Társulat - Gyermek Színpad
17.30 Koprive Tamburazenekar - Bük Színpad
18.00 Rosta Géza előadóművész verses - zenés gyermekműsora - Gyermek Színpad
19.00 Gasztro-Show - HAHA Produkció - Hajdú Steve és Harsányi Levente - Gasztro Színpad
19.00 MojoWorkings-Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)
20.00 Soulwave - Bor Színpad
20.30 Török Ádám és a Mini- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)
21.30 Tátrai Band - Bük Színpad
22.15 Vagabond Trió és Szita Gábor- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)
23.15 Mokka Tribute - Bor Színpad

21.
13.30 Langaléta Garabonciások gyermekműsora -Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
14.15 Kakaó zenekar gyermekműsora- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
15.00 Ed Philips - one-manrockabilly show- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
16.00 Hunyadi Mátyás Fekete Sereg Hagyományőrző Csoport - Történelmi Udvar
16.30 Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata - történeti játszóház - Gyermek Színpad
17.00 Figura Ede - Gyermek Színpad
17.30 Big Mouse Band - Bor Színpad
18.00 Kakaó zenekar - Gyermek Színpad
19.00 Gasztro-Show - Bíró Lajos - Bock Bisztró - Gasztro Színpad
19.00 Langaléta Garabonciások - Gyermek Színpad
19.00 Pély Barna szerzői estje- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)
20.00 Marót Viki és a Nova Kultúrzenekar - Bük Színpad
20.30 Takáts Tamás Blues Band- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)
21.30 Fenyő Miklós - Bor Színpad
22.15 Tom Kondor Band- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)
23.15 Ed Philips and the Memphis Patrol - Bük Színpad
00.30 DJ. RadioMonster - Bor Színpad


22.
13.30 Langaléta Garabonciások gyermekműsora - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
14.15 Intim Torna Illegál - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
15.00 Mosoly Tánccsoport - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
16.00 Hunyadi Mátyás Fekete Sereg Hagyományőrző Csoport - Történelmi Udvar
16.30 Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata - történeti játszóház - Gyermek Színpad
17.00 Hangerdő Társulat - Gyermek Színpad
18.00 Langaléta Garabonciások - Gyermek Színpad
18.00 Zaporozsec - Bor Színpad
19.00 Gasztro-Show-Nádasdi Janó és Gálos Ádám (Intim Torna Illegál) - Gasztro Színpad
20.00 Kiscsillag - Bük Színpad
21.30 Intim Torna Illegál - Bor Színpad
23.15 Anna and The Barbies - Bük Színpad
00.30 Ernest C. & Scott Free special "Gyógy-Bor Napok" edition - Bor Színpad

23.
13.30 Langaléta Garabonciások gyermekműsora - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
14.15 Pannon Cigányzenekar- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
15.00 BigBox zenekar- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
15.45 Mosoly Táncsoport- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
16.00 Nádasdy Ferenc Bandérium - Történelmi Udvar
16.30 Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata - történeti játszóház - Gyermek Színpad
17.00 Csurgó zenekar - Gyermek Színpad
17.00 Pannon Cigányzenekar - Bük Színpad
18.00 Langaléta Garabonciások - Gyermek Színpad
18.00 Gasztro-Show - Nika Róbert és Tóth Tamás „gasztro barátok" - Gasztro Színpad
18.30 Inci-Finci Gyermekfoglalkoztató - Gyermek Színpad
19.00 BigBox - Bor Színpad
20.15 BohemianBetyars - Bük Színpad
21.45 OchoMacho - Bor Színpad
23.00 Fesztiválzáró tűzijáték

 

 

Megosztás:
Úton, út félen történnek érdekes, izgalmas, szokatlan események! Ha ilyet lát, tapasztal, és úgy gondolja,
hogy ezt megosztaná másokkal is küldjön e-mailt, fotót az mailre.
Kapcsolódó fájlok